(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-04-27 15:23

Maszyna do szycia

(Nr 2638520)
Maszyna do szycia

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 42.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien prawidłowo ochronić sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, otarć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Nierzadko transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych koncesji oraz dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radomsko, 97-500, Polska

Termin elastyczny