(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-31 10:48

Maszyna leśna harvester 1270 G

(Nr 1999061)

Marka i model:

john deere harvester 1270 G

Długość [m]:

7627

Szerokość [m]:

2950

Wysokość [m]:

3880

Waga w kg:

22900.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1515.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

16980 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 17:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 16980 zł

Wiadomości: (1)

koforexpoznan
01-09-2017, 08:35
witam, na promie należy zjechać maszyną z auta po rejsie wjechać z powrotem. Czy jesteście w stanie wykonać taki manewr.?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych często jest przewozem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkie maszyny rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny samodzielnie poruszać się po jezdniach, ponieważ ich wielkość przerasta możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak także w UE. Problem przedstawiać może także nacisk osi pojazdów rolniczych, który przewyższa normy dozwolone dla większej części szos.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko używa się naczepy rodzaju semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych powinni dysponować należycie przystosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć ciągniki rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, kiedy zestaw przerasta dopuszczalne reguły gabarytami lub ciężarem, potrzebne jest dostanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt przewozu pojazdów rolniczych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest zależna od gabarytów, ciężaru i stanu urządzenia. Na koszt transportu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym elementem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Finglas, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

27478, Cuxhaven, Niemcy

Termin elastyczny