(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-31 10:48

Maszyna leśna harvester 1270 G

(Nr 1999061)

Marka i model:

john deere harvester 1270 G

Długość [m]:

7627

Szerokość [m]:

2950

Wysokość [m]:

3880

Waga w kg (łączna):

22900.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1515.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

16980 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 17:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 16980 zł

Wiadomości: (1)

katarzyna o. (Zleceniodawca)
01-09-2017, 08:35
witam, na promie należy zjechać maszyną z auta po rejsie wjechać z powrotem. Czy jesteście w stanie wykonać taki manewr.?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych często bywa przewozem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkogabarytowe pojazdy rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie jeździć po drogach, ponieważ ich wymiar przerasta dozwolone gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Utrudnienie stanowić może jeszcze napór osi urządzeń rolniczych, jaki przerasta normy dozwolone dla większej części szos.

Jak przewozi się maszyny rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych niejednokrotnie korzysta się z naczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów rolniczych mają prawidłowo przysposobionymi lawetami, które mogą być w stanie przetransportować urządzenia rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy maszyna przekracza dopuszczalne standardy wymiarami lub ciężarem, wymagane będzie otrzymanie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu ciągników rolniczych

    Koszt przewozu urządzenia rolniczego jest zależna od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia. Na wycenę transportu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cuxhaven, Niemcy

Termin elastyczny