(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyna na nogi 118 kg, 140 x 70 x 120 (Nr 5363206)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

118

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 110.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Wieliczka

Od 4 lis 2019 do 11 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Cisiec

Od 4 lis 2019 do 11 lis 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które zazwyczaj można znaleźć na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się również między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz ciężko przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony podczas transportu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne kartony. Jeżeli urządzenie może szybko ulegnąć uszkodzeniu, należy zastosować do osłony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go rozkręcić i zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz opakowania – postarajmy się zatem o to, żeby luźne obszary w kartonie zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odległość pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, a także liczba sztuk koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.