(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

maszyna na siłownie (Nr 4935010)

Długość [m]:

1650

Szerokość [m]:

1000

Wysokość [m]:

1560

Waga w kg (łączna):

250

Liczba sztuk:

1

Dystans: 373.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Myszków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Lubań

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej mieszczą się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się dodatkowo między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i z trudem można przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być należycie spakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne pudła. Jeżeli urządzenie może łatwo ulec uszkodzeniu, bezpiecznie jest użyć do ochrony takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go zdemontować i zapakować wszystkie elementy z osobna - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy w środku kartonu – zadbajmy zatem o to, żeby luźne obszary w skrzyni zapełnić materiałami czy też styropianem. Rzeczy nie mogą przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa między adresem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, jak również liczba sztuk potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 złotych.