(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Maszyna rolnicza - Rozsiewacz (Nr 6070557)

Maszyna rolnicza - Rozsiewacz

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

600

Dystans: 2007.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Whitland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Rychliki

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien odpowiednio ochronić maszynę, aby ustrzec się uszkodzeń, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu jest zależna głównie od wielkości i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich koncesji jak również profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 km na trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy prawie 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.