(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

MAszyna rozrywkowa (Nr 7073224)

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

1.7

Wysokość [m]:

1.65

Waga w kg (łączna):

320

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

550

Dystans: 377.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Szczyrk

Od 19 gru 2020 do 24 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Od 20 gru 2020 do 24 gru 2020


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi porządnie ochronić urządzenie, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie związana głównie od gabarytu jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych zaświadczeń jak i dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.