(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 15:11

maszyny

(Nr 1824848)
maszyny

Długość [m]:

5,3

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 966.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości: (4)

Paweł R. (Zleceniodawca)
05-06-2017, 13:06
-
Mariusz P. (Przewoźnik)
05-06-2017, 13:09
jak już Pan chce liczyć to proszę użyć kalkulatora, a po drugie ani złotówki taniej nie zrobili za Rumunie, nie zmuszamy Pana do skorzystania z naszej oferty a proszę sobie porównać w innych firmach ile za ten rejon Rumuni. Jak coś to zapraszam a tym samym Pozdrawiam.
Paweł R. (Zleceniodawca)
05-06-2017, 13:10
O przepraszam 50gr mniej. Szukajcie dalej.
Mariusz P. (Przewoźnik)
05-06-2017, 13:12
na ilość zleceń nie narzekamy, wasz towar czy innej firmy, a co to za różnica :D Pozdrawiam :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wielkość. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Ważna jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być także termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to często palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

64-308 Kuźnica Zbąska, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Valea Chioarului, Marmarosz, Rumunia

7 cze 2017