(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 15:11

maszyny

(Nr 1824848)
maszyny

Długość [m]:

5,3

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 966.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości: (4)

Paweł R.
05-06-2017, 13:06
-
Mariusz P.
05-06-2017, 13:09
jak już Pan chce liczyć to proszę użyć kalkulatora, a po drugie ani złotówki taniej nie zrobili za Rumunie, nie zmuszamy Pana do skorzystania z naszej oferty a proszę sobie porównać w innych firmach ile za ten rejon Rumuni. Jak coś to zapraszam a tym samym Pozdrawiam.
Paweł R.
05-06-2017, 13:10
O przepraszam 50gr mniej. Szukajcie dalej.
Mariusz P.
05-06-2017, 13:12
na ilość zleceń nie narzekamy, wasz towar czy innej firmy, a co to za różnica :D Pozdrawiam :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i gabaryty. Wypada również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

64-308 Kuźnica Zbąska, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Valea Chioarului, Marmarosz, Rumunia

7 cze 2017