(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 15:11

maszyny

(Nr 1824848)
maszyny

Długość [m]:

5,3

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 966.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości: (4)

Pawelr22
05-06-2017, 13:06
-
patkar_lubliniec
05-06-2017, 13:09
jak już Pan chce liczyć to proszę użyć kalkulatora, a po drugie ani złotówki taniej nie zrobili za Rumunie, nie zmuszamy Pana do skorzystania z naszej oferty a proszę sobie porównać w innych firmach ile za ten rejon Rumuni. Jak coś to zapraszam a tym samym Pozdrawiam.
Pawelr22
05-06-2017, 13:10
O przepraszam 50gr mniej. Szukajcie dalej.
patkar_lubliniec
05-06-2017, 13:12
na ilość zleceń nie narzekamy, wasz towar czy innej firmy, a co to za różnica :D Pozdrawiam :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej przestrzeni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowejego parametry – ciężar i rozmiar. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być także termin wykonania usługi.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

64-308 Kuźnica Zbąska, Polska

Od 5 cze 2017 do 6 cze 2017

Adres i termin dostawy

Valea Chioarului, Marmarosz, Rumunia

7 cze 2017