(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyny i ławki do siłowni (Nr 4235409)

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

700.00

Liczba sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 388.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 16 kwi 2019 do 18 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 19 kwi 2019 do 20 kwi 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt sportowy dużo waży i niełatwo przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być solidnie zapakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie wykorzystać oryginalne torby. Gdy sprzęt może łatwo ulec uszkodzeniu, należy wykorzystać do osłony takie surowce jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go rozkręcić i osłonić wszystkie części z osobna - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne obszary w kartonie zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego ma wpływ odcinek pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 zł. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 zł.