(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-09-01 13:11

Maszyny rolnicze

(Nr 2001581)

Długość [m]:

3,70

Szerokość [m]:

2,30

Wysokość [m]:

2,70

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 1551.00 km

Informacje dodatkowe:

Dwie maszyny rolnicze PRASA ROLUJACA i SIEWNIK DO NAWOZU . WAGA okolo 1700 KG .Transport z dwoch roznych miejscowosci z Francji 62310 COUPELLE VIEILLE oraz 59320 RADINGHEM EN WEPPES

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi prawidłowo ochronić maszynę, aby ustrzec się zniszczeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie związana zazwyczaj od gabarytu jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną około 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Coupelle-Vieille, 62310, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocieryż, Polska

Termin elastyczny