(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Maszyny stolarskie (Nr 6035747)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 1264.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Vorarlberg, Bludenz

Od 4 maj 2020 do 7 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie osłonić sprzęt, aby uniknąć uszkodzeń, rys jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie zależna często od wymiarów jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do punktu rozładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych koncesji jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn i sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.