(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-11-17 16:41

Maszyny szwalnicze

(Nr 2162196)
Maszyny szwalnicze

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

40

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 123.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport maszyn szwalnicze po targach tekstylnych do siedziby firmy

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 09:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 13035
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 10:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-19

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Oferujemy transport oraz pomoc kierowców w załadunku i rozładunku oraz zabezpieczenie maszyn na czas transportu. Mozemy postawić trzy auta. Cena dotyczy całego transportu.

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport maszyn przemysłowych jest pojęciem mocno powszechnym oraz dosyć trudnym przy realizacji. Wynika to przede wszystkim z formatów oraz ciężaru takich urządzeń, które w zależności od zastosowania bardzo się różnią, a mogą osiągać wysoce wielkie parametry. Do ich przewiezienia niejednokrotnie są potrzebne specjalistyczne ciężarówki przystosowane do przewozu towarów o potężnych formatach. W sytuacji takich transportów czasem obowiązkowe jest pozwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wyszukaną firmą transportową, żeby uniknąć zatrzymania urządzeń na trasie przez policję. Gdy prowadzimy poszukiwania tego typu przewozu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu posiada wgląd bardzo dużo rozmaitych przewoźników mających wszelkiej maści wozy, a przez metodę licytowania ofert, zdarza się zdobyć wysoce okazjonalną cenę za transport. W sytuacji transportu maszyn za granicę, do UK lub Niemiec, koszt takiej usługi to około 1,28 zł/km. Ze względu na fakt, że urządzenia takie jak kombajny, transformatory czy inne maszyny rolnicze lub budowlane, bywają rzeczami kosztownymi, lepiej więc wyłonić firmy, które posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Nadarzyn, 05-830, Polska

19 lis 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

20 lis 2017