(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 22:45

Materac

(Nr 2011232)
Materac

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,8

Wysokość [m]:

0,25

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 317.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 633596
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 15:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-21

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-20, 14:14

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Paisley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Blackburn, Wielka Brytania

Termin elastyczny