(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 16:33

Materac

(Nr 2114409)
Materac

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,36

Waga w kg:

7.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1075.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór PO 15:00 h. Przedtem zadzwonić

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 19:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typustanowią bazę, na której prosto można przewieźć nieduże pakunki oraz przedmioty. Transport na paletach to zazwyczaj wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Dzięki paletom zazwyczaj przewozi się towary przekraczające 70 kilogramów – bramki metalowe, skrzynki, produkty budowlane, itp. Aby jak najdokładniej wycenić transport palet, można skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. Przy wycenie przewozu istotne znaczenie miewa liczba palet, waga towaru i rodzaj transportowanych rzeczy. Przesyłki paletowe podnoszoneza pomocą wózka widłowego.


Europalety oraz inne typy palet


W przewozie na paletach przoduje europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma format 800x1200x150 milimetrów oraz jest wyprodukowana z drewna. W przewozie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety przeznaczone do transportu w kontenerach mają format 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.


Cena przewozu palet w kraju
Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju równa się 187,8 złotych i to wychodzi 57 gr na kilometr.


Ceny transportu palet na trasach międzynarodowych


Przewóz palet za granicą to przeciętny koszt 581 i to wychodzi 46 gr. za kilometr.


Adres i termin nadania

Murrhardter Str. 51, 71522, Backnang, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielańska 10, Warszawa, Polska

Termin elastyczny