(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 16:33

Materac

(Nr 2114409)
Materac

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,36

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1075.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór PO 15:00 h. Przedtem zadzwonić

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 73098
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 19:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, np. wilgotną ściereczką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Murrhardter Straße 51, Backnang, 71522, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-090, Polska

Termin elastyczny