(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 16:37

Materac

(Nr 2114421)
Materac

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,36

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1149.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

275 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 09:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 275 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, kiedy przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Potem należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Speyerer Straße 47-49, Mannheim, 68199, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-090, Polska

Termin elastyczny