(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-02-17 13:35

MATERAC

(Nr 352500)
MATERAC

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

20

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 456.40 km

Informacje dodatkowe:

materac zabezpieczony folią

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2016, 13:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-02-18 do 2016-02-24

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2016, 13:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-02-17 do 2016-02-29

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-02-29, 23:59

Opis oferty:

Pomoc przy załadunku I rozładunku

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów, 35-330

Od 18 lut 2016 do 24 lut 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Bardo, 57-256

Od 18 lut 2016 do 24 lut 2016