(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 15:01

Materac 1m x 2m

(Nr 2116617)
Materac 1m x 2m

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,4

Waga w kg:

4.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1087.00 km

Informacje dodatkowe:

Materac Frau Prennig Philipp- Holzmann-Str. 28 63303 Dreieich

Oferty od Przewoźników (0)

130 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 17:26

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-08

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

zaladunek mozliwy dzisiaj w nocy miedzy 24.00 a 4.00

Cena (zawiera VAT): 130 zł

Wiadomości:

400 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 09:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Następnie warto przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Philipp-Holzmann-Straße 28, 63303, Dreieich, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny