(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Materac + 2 kartony (Nr 5860437)

Waga w kg (łączna):

75

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 342.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Knurów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Rogalinek

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.