(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 14:50

Materac i poduszka

(Nr 1874483)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 344.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 508548
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 17:18

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbior dzis wieczorem ok 20. Dostawa w nocy.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Potem warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny