(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Materac na łóżko zrolowany x 2 (Nr 7972379)

Sztuk
materac na lóżko zrolowany sztuk 2
2
Szacunkowa łączna waga
70 kg
Dystans
1542 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Nuneaton

Od 20 sie 2021 do 6 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Sulęcinek

Od 20 sie 2021 do 6 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.