Materac podwójny (Nr 7617620)

Materac podwójny
Sztuk
Materac podwójny
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
455 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 26 kwi 2021 do 16 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.