(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 15:33

materace

(Nr 1821320)
materace

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

18

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 621.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 39052
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 17:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-04

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

ZAŁĄDUNEK CZWARTEK, PIATEK /DOSTAWA SRODA

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polkowice, Polska

Od 6 lip 2017 do 7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny