(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-02 14:09

Materiały budowlane

(Nr 2251023)
Materiały budowlane

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 733.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka najważniejszych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Gdy potrzebujemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Kristianstad, Szwecja

17 lut 2018

Adres i termin dostawy

Iława, Polska

24 lut 2018