(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 17:55

materiały granitowe na paletach 20,5 tony

(Nr 3007400)
materiały granitowe na paletach 20,5 tony

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 87.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę ważnych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Nowa Ruda, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny