(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 01:42

Materiały wykończeniowe (Nr 2648908)

Materiały wykończeniowe

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Dystans: 1665.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Łomianki, 05-092, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Enfield Town, EN2 6LD, Wielka Brytania

Termin elastyczny