(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 16:46

maxi scooter

(Nr 1464812)
maxi scooter

Marka i model:

honda swt400

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 845.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogie towary, które wyglądają na ogólnie trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - jednakże tylko na pozór. Właściwie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą zaledwie dwie, ponieważ posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach auta oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, El Grao de Castellón

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Cádiz

Termin elastyczny