(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-03 15:15

meble

(Nr 2253558)
meble

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 2451.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Świdnica Polska, 55-311, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Solarino, 96010, Włochy

Termin elastyczny