(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 21:50

meble

(Nr 2329344)
meble

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 378.00 km

Informacje dodatkowe:

Są to meble kuchenne pod zabudowę około 10 szafek w tym 2 lub 4 małe wiszące,stolik ,płyta gazowa ,piekarnik,okap,zlew jednokomorowy i blat.W Zamościu załadunek ,w Łodzi już zorganizuję ekipę do rozładunku.

Oferty od Przewoźników (0)

1190 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż błędy na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od  zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

Na początek, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie  na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Zamość, 19-506, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

3 lut 2018