(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-28 21:50

meble

(Nr 2329344)
meble

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

180

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 378.00 km

Informacje dodatkowe:

Są to meble kuchenne pod zabudowę około 10 szafek w tym 2 lub 4 małe wiszące,stolik ,płyta gazowa ,piekarnik,okap,zlew jednokomorowy i blat.W Zamościu załadunek ,w Łodzi już zorganizuję ekipę do rozładunku.

Oferty od Przewoźników (0)

1190 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 10:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto przemyśleć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Zamość, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

3 lut 2018