(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-29 16:40

Meble (Nr 2643732)

Meble

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2343.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Międzychód, 64-400, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Felanitx, 07670, Hiszpania

Termin elastyczny