(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-29 19:29

meble biurowe

(Nr 2644268)
meble biurowe

Długość [m]:

18

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700.00

Ilość sztuk:

50

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 271.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewóz mebli biurowych dla ok 50 osób oraz duży stół konferencyjny. Potrzebna ciężarówka.

Oferty od Przewoźników (0)

2350 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2018, 21:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-30 do 2018-05-14

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2350 zł

Wiadomości: (2)

Fryderyk G. (Zleceniodawca)
29-04-2018, 22:14
Szanowny Panie, meble są skręcone - w całości, przez co zajmują sporo miejsca. Jakim samochodem chciałby je Pan przewozic?
Adam A. (Przewoźnik)
30-04-2018, 10:15
Witam ,zaladunek I ROZLADUNEK po stronie zlecajacego ciezarowka TIR
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą szmatką. Później warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny