(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-27 15:47

meble i rzeczy

(Nr 2326128)
meble i rzeczy

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 282.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę kartonów, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Zalesie Górne, 05-500, Polska

Od 27 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny