Meble Dodano: 2018-02-01 09:49

Meble i skuter

(Nr 2340932)
Meble i skuter

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 831.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:45

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. mokrą szmatką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich obiektach, takich jak np. łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Schwalmstadt, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń Główny, Kujawska, Toruń, Polska

Termin elastyczny