(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 09:49

Meble i skuter

(Nr 2340932)
Meble i skuter

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 831.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 1207
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:45

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

Na początek, kiedy transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę  na szklane części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

 

Adres i termin nadania

Schwalmstadt, 34613, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, 75015, Polska

Termin elastyczny