(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Meble, książki które trzeba spakować (Nr 7604465)

Meble, książki które trzeba spakować
Sztuk
Meble, książki które trzeba spakować
1
Szacunkowa łączna waga
80 kg
Dystans
682 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Flensburg

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Od 2 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.