(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 15:59

Meble kuchenne, sofa, kilka szafek i pudeł, stolik, krzesła.

(Nr 1874687)
Meble kuchenne, sofa, kilka szafek i pudeł, stolik, krzesła.

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 15.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Następnie należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Koczargi Nowe, Polska

1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

1 lip 2017