(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Meble w róznych paczkach okolo 370kg Gostyn do Tilburg (Nr 6074276)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

370

Liczba sztuk:

1

Dystans: 967.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Gostyń

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Brabancja Północna, Tilburg

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).