(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Meble widoczne na zdjęciu z częściowym rozładunkiem w Częstochowie (Nr 6500533)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Dystans: 1205.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Limburg, Maastricht

Od 6 wrz 2020 do 11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.