meble x 8 (Nr 8000752)

meble x 8
Sztuk
meble
8
Łączna waga:
15000 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 20 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Kanada, Nowa Szkocja, Halifax

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.