(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-24 09:52

Meble z Warszawy do Gorlic

(Nr 1444172)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 341.30 km

Informacje dodatkowe:

Witam, potrzebuję żeby ktoś mi przewiózł 2 szafki i 2 biurka. Wszystkie rzeczy do przewozu są na zdjęciach. Wagę jak i wymiary należy ocenić po zdjęciach. Są to używane meble o niższej wartości. Meble należałoby odebrać z Aleksandrowa w Warszawie i zawieść do miejscowości Kryg pod Gorlicami. Proszę o ofertę. Pozdrawiam Marcin

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 17:35

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Odbior w Poniedziałek , dostawa (jeśli się uda) tego samego dnia lub w Wtorek Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

halske
29-11-2016, 18:00
Odbior w Poniedziałek dostawa tego samego dnia lub Wtorek Zapraszam
halske
29-11-2016, 20:03
Proszę o Info :)

300 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 20:00

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-03, 15:00

Opis oferty:

Pomoc w załadunku i rozładunku

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa, 04-937, Podkowy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kryg, 38-304, Kryg, 129

Termin elastyczny