(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 11:04

Mebloscianka

(Nr 1923121)
Mebloscianka

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.01

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1308.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-08-2017, 21:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-14

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Potem należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sundbyberg, Szwecja

Termin elastyczny