(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 11:19

mecedes s

(Nr 2115960)
mecedes s

Marka i model:

mercedes s cllas

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2221.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3100 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-08 do 2017-11-10

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Nasze auto będzie w tych okolicach już w środę, po rozładunku mogliby odebrać tj. śr/czw. Możemy przewieźć za 2700zł do Turku - woj wlkp. lub do Rzeszowa za 3100zł. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 3100 zł

Wiadomości:

3200 zł

ID firmy: 525536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-30, 11:36

Opis oferty:

Wyjeżdżamy z Irlandii 1 x w tygodniu, możemy zrealizować ten transport, pomoc w za i rozładunku oraz ubezpieczenie w cenie.

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Andrychowska, Bielsko-Biała, 43-308, Polska

Termin elastyczny