(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 11:19

mecedes s

(Nr 2115960)
mecedes s

Marka i model:

mercedes s cllas

Waga w kg:

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2221.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-08 do 2017-11-10

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Nasze auto będzie w tych okolicach już w środę, po rozładunku mogliby odebrać tj. śr/czw. Możemy przewieźć za 2700zł do Turku - woj wlkp. lub do Rzeszowa za 3100zł. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 3100 zł

Wiadomości:

3200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-30, 11:36

Opis oferty:

Wyjeżdżamy z Irlandii 1 x w tygodniu, możemy zrealizować ten transport, pomoc w za i rozładunku oraz ubezpieczenie w cenie.

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Andrychowska, Bielsko-Biała, Polska

Termin elastyczny