(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Megabot (Nr 5700362)

Megabot

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

5000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Dystrykt Kolumbii, Waszyngton

12 sty 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Mediolan

Od 12 sty 2020 do 12 lut 2020


Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to łatwizna. Jeśli masz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć zagwozdkę z wyborem właściwej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie tysiące różnych firm transportowych z różnoraką gamą aut, dlatego z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Aby dostać ogłoszenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najwnikliwiej przedstawić maszynę. To pozwoli firmie transportowej sprawdzić, czy posiada stosowny wóz, żeby taki transport zrobić. W przypadku, jeżeli gabaryty lub ciężar aut przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć specjalne uprawnienia, a w czasie przewozu konieczna będzie obecność pilota. Kluczowe będzie również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wjechać na przyczepę, czy też na przykład ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym około 950 km został wykonany za 900 złotych, czyli około 500 PLN mniej niż przeważnie kosztuje.