(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-03 18:45

Megane I Coupé

(Nr 2543552)
Megane I Coupé

Marka i model:

Renault Megane I Coupé

Waga w kg (łączna):

1060.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 916.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Baeza, 23440, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vigo, Hiszpania

Termin elastyczny