mercancía ya preparada en cajas, se recoge todo desde el salón, 54 bultos en total con peso aprox. (Nr 6433133)

mercancía ya preparada en cajas, se recoge todo desde el salón, 54 bultos en total con peso aprox.

Waga w kg (łączna):

1480

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

700

Dystans: 2099.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

1 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Grand-Est, Strasburg

15 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.