(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 12:55

mercedes 126

(Nr 1823152)
mercedes 126

Marka i model:

mercedes 126 długość 4950

Waga w kg:

1760.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2770.00 km

Informacje dodatkowe:

samochód ma uszkodzoną skrzynie biegów, może nie wjechać sam na lawetę

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-23, 20:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

art-bis79
20-06-2017, 12:31
Witam, proszę o informację czy Pana oferta jest aktualna? Złożyłem propozycję ceny i będę wdzięczny za odpowiedź. Auto mogę załadować 29-30 czerwca. Dziękuję.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, gdy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Alicante, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny