(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 12:55

mercedes 126

(Nr 1823152)
mercedes 126

Marka i model:

mercedes 126 długość 4950

Waga w kg:

1760.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2770.00 km

Informacje dodatkowe:

samochód ma uszkodzoną skrzynie biegów, może nie wjechać sam na lawetę

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 127982
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 20:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-23, 20:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości: (1)

artur a. (Przewoźnik)
20-06-2017, 12:31
Witam, proszę o informację czy Pana oferta jest aktualna? Złożyłem propozycję ceny i będę wdzięczny za odpowiedź. Auto mogę załadować 29-30 czerwca. Dziękuję.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Alicante, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny