(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-30 22:42

mercedes a klasa

(Nr 1761342)
mercedes a klasa

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1166.00 km

Informacje dodatkowe:

moze tez byc do warszawy lub gdziekolwiek w Polsce

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 40366
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 07:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-04 do 2017-05-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

41836, Hückelhoven, DE

Od 3 maj 2017 do 4 maj 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Poland

Termin elastyczny