(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 20:18

Mercedes-Benz coupe (Nr 3008100)

Mercedes-Benz coupe

Marka i model:

Mercedes-Benz coupe E350

Waga w kg (łączna):

2200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Liczba sztuk:

1

Dystans: 777.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Le Pallet, 44330, Francja

Od 4 sie 2018 do 19 sie 2018

Adres i termin dostawy

London Colney, Wielka Brytania

Termin elastyczny