(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 11:16

Mercedes CL FRANCJA - POLSKA

(Nr 1991126)
Mercedes CL FRANCJA - POLSKA

Marka i model:

Mercedes CL 500 2001

Waga w kg:

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1439.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód na chodzie.

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 21:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

2150 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 13:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Durtal, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gromadka, Polska

Termin elastyczny