(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-05 14:11

Mercedes CLK W209

(Nr 2135094)

Marka i model:

Mercedes CLK W209

Waga w kg (łączna):

1560.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1859.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin odbioru samochodu 7-9 grudnia, natomiast termin dostarczenia 11-15 grudnia. Daty do uzgodnienia. :)

Oferty od Przewoźników (0)

1850 zł

ID firmy: 633953
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2017, 10:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-12-14

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-12-15, 10:36

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 1850zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 1850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się często, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Warrington, WA1, Wielka Brytania

8 gru 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

12 gru 2017