(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-27 10:46

mercedes E coupe chrysler 300M

(Nr 2243226)

Marka i model:

Mercedes E coupe oraz chrysler 300m

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2567.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się często, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Od 5 sty 2018 do 12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny