(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 09:23

Mercedes E320 W210

(Nr 1824276)

Marka i model:

Mercedes W210

Waga w kg:

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2009.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 15:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

7

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-06-08, 15:13

Opis oferty:

Auto ładowane na zestaw drogowy, mamy najazdy, transport ubezpieczony, przeładunek w naszym centrum logistycznym i dostawa autolawetą,

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się często, gdy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Chester, United Kingdom

Od 2 cze 2017 do 4 lip 2017

Adres i termin dostawy

Mińsk Mazowiecki, Polska

Termin elastyczny