(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mercedes GLC - cwiartka tyl samochodu czesi ciete blacharske (Nr 7515981)

 Mercedes GLC - cwiartka tyl samochodu czesi ciete blacharske
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Mercedes GLC - cwiartka tyl samochodu czesi ciete blacharske
130 x 170 x 130 cm
125 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
125 kg
Dystans
314 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

22 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Suchań

28 lut 2021


Transport innych ładunków

Transport innych ładunków

Koszt transportu pozostałych ładunków jest zależny od wielkości towaru, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują podłoże, na którym umieszcza się nieduże rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich często transportuje się meble, paczki, produkty budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak także artykuły chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.